Chirurg Naczyniowy Kraków, czy znacie ?

Chirurg Naczyniowy Kraków, czy znacie ?

Jakiś chirurg naczyniowy godny polecenia? Jeśli możecie pomóc, to niezwykle dziękuję. Potrzebuję pilnej wizyty u specjalisty.

moccc45

Posty: 4

 
Znakomity lekarz, do którego dostałem się też z polecenia. Dr Andrzej Kostka od razu wiedział jak działać. W niecały rok postawił mnie na nogi. Polecam.

Sewerynus

Posty: 14

 
Dr Andrzej Kostka jest świetnym lekarzem. To naczyniowiec, do jakiego chodzi dużo pacjentów. Nie miałem obaw, żeby umówić się do niego na wizytę. Jest polecanym lekarzem, bowiem leczy skutecznie.

Fanatyk

Posty: 9

 
Ja również słyszałem, że dr Andrzej Kostka jest bardzo dobrym lekarzem. Leczyła się u niego moja ciotka. Uniknęła operacji. Właśnie takich lekarzy nam potrzeba. W przychodniach rzeczywiście brakuje specjalistów. Prywatnie trzeba zapłacić, ale to lepsze niż nieleczenie.

Gucio

Posty: 3

 
Świetny doktor. Jeżeli chodzi o chirurga naczyniowego, to też miałem poważny kłopot ze znalezieniem lekarza z praktyką. Znajoma podpowiedziała dr Andrzeja Kostkę :) Osobiście jestem zadowolony.

amrmas22

Posty: 4

 
Ja również słyszałem, iż dr Andrzej Kostka jest bardzo świetnym lekarzem. Leczyła się u niego moja ciotka. Uniknęła operacji. Właśnie takich lekarzy nam potrzeba. W przychodniach naprawdę brakuje specjalistów. Prywatnie trzeba zapłacić, lecz to doskonalsze niż nieleczenie.

TomekK

Posty: 5

 
Dr Andrzej Kostka podjął się u mnie leczenia bardzo zaawansowanego stanu chorobowego. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tego człowieka. Gdyby nie on pewnie teraz byłoby jeszcze gorzej. Wróciłam do pracy, co cieszy mnie oczywiście najbardziej. Po prostu wracam do życia :)

grzes3345

Posty: 19

 
Polecam dr Andrzeja Kostkę https://www.artclinique.pl/specjalisci/chirurgia-naczyniowa/dr-andrzej-kostka/. Mnie pomógł, choć stan wydawał się naprawdę bardzo zły. To bardzo doświadczony lekarz. Polecam umówić wizytę.

Lupusx

Posty: 14

 
Ja też raduję się, iż trafiłem na tego chirurga naczyniowego. Miałem obawy. No bowiem prywatnie, niemniej jednak teraz nie żałuję kosztów leczenia, bowiem okazało się skuteczne. Wcześniej leczyłem się normalnie w przychodni, niemniej jednak tu wynik za wynikiem był coraz gorszy. Nie mają publicznie porządnych specjalistów. Doktor prędko podjął dobrą taktykę leczenia.

bartek33

Posty: 9