Leczenie żylaków Londyn

Leczenie żylaków Londyn

Cześć! Gdzie w Londynie warto podjechać jeśli chodzi o leczenie żylaków ?Macie jakąś sprwadzoną klinikę, lekarza metodę i tak dalej?

radek

Posty: 3

 
W Polsce bym wiedział gdzie się zwrócić po pomoc przy żylakach ale w Anglii jestem dopiero od roku więc nie pomogę.

TomekK

Posty: 12

 
Akurat opieka medyczna w UK jest na bardzo dobrym poziomie, o wiele lepiej leczyć się tutaj niż w Polsce. Ale co do żylaków to nie doradzę akurat ten temat to jest dla mnie czarna magia, nie mam pojecia co i jak.

1krzysztof1

Posty: 30

 
Moja znajoma przez długi czas miała problemy przez żylaki ale gdzieś w końcu jej zrobili naprawdę skuteczny zabiegi. Na pewno to było już jak się przeniosła do Londynu....dopytam jeśli uda mi się z nią skontaktować, bo dawno nie gadałyśmy.

mJaUrVcEin

Posty: 6

 
Jestem na świeżo po zabiegu na żylaki w klinice w Clapham i pierwsze odczucia są na plus. Jak taki zabieg wygląda ile kosztuje itd. wszystko masz podane na stronie kliniki -sw11clinic-clapham.co.uk/varic. Warto tutaj poszukać pomocy, mają doświadczenie, są rzeczywiście dokładni. Jak na razie jestem zadowolona, zobaczymy jak to będzie za miesiąc czy dwa jak się będą nogi zachowywać po takim czasie.

EKO-Chatka

Posty: 11

 
Nie wiem gdzie w UK pomogą co do żylaków ale w każdym razie współczuję każdej osobie która ma z takimi zylami problem. Podejrzewam że to się musi przekłada bardzo in minus na komfort życia na co dzień, gdzie wiecznie trzeba gdzieś pójść pojechać i coś załatwić.

chchiyan

Posty: 18

 
Teraz z żylakami można się w miarę fajnie uporać. Pamiętam że jak w Polsce moja babcia szukała pomocy już jakieś 20 lat temu to naprawdę to leczenie wyglądało bardzo słabo, metody rodem z komuny.

Yuri20

Posty: 3

 
Różne problemy ze zdrowiem miałem przez ostatnie lata ale akurat z żylakami mam święty spokój i mam nadzieję że tak już zostanie.

Hello98

Posty: 10