Neurolog Kraków, opinie

Neurolog Kraków, opinie

Leczył się ktoś może u dr Justyny Wiatr – Tokarskiej? Zależy mi na wizycie u dobrego neurologa? Jak coś, piszcie. Dziękuję.

jpyzio

Posty: 5

 
Ja również polecam dr Justynę Wiatr – Tokarską. Jest lekarzem z bogatą praktyką, dla jakiego nie ma rzeczy niemożliwych. Leczy mnie na stwardnienie rozsiane i najistotniejsze, że są efekty. Po pół roku była już znaczna poprawa. Jestem jej niezmiernie wdzięczna i polecam.

Aleczka22

Posty: 21

 
To świetny doktor, a również niezmiernie miły człowiek. Dr Justyna Wiatr – Tokarska jest specjalistą, do którego chodzę od roku i jestem niezmiernie zadowolona z leczenia. Polecam.

Mord

Posty: 24

 
Teraz się już nie orientuję, jaki jest koszt takiej wizyty. Wiem, że całe leczenie nie było tanie, lecz w końcu to zdrowie. Pani dr Justyna Wiatr – Tokarska jest na szczęście niesłychanie idealnym lekarzem z bogatą praktyką, dlatego nie chodzisz do niej na wizytę bez korzyści. Zdrowie najistotniejsze. Polecam.

mirekp2005

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi o dr Justynę Wiatr – Tokarską, to pomogła mojemu mężowi w dość poważnej chorobie, zatem polecam https://www.artclinique.pl/specjalisci/neurologia/dr-n-med-justyna-wiatr-tokarska/

Strzała

Posty: 13

 
Raczej umówię się na tę prywatną wizytę. Nie widzę innego rozwiązania :( Na obecną chwilę najważniejsze jest dla mnie zdrowie. Mam nadzieję, że pomoże mi prywatny neurolog.

magda

Posty: 9

 
Dr Justyna Wiatr – Tokarska to doskonały neurolog, któremu nie bez powodu zaufałam. Wyleczyła mamę z naprawdę poważnej choroby. Najważniejsze, że mama porusza się teraz samodzielnie. Polecam.

edyta123

Posty: 5

 
Właśnie taki neurolog by mi się przydał. Szkoda, że tylko prywatnie można leczyć się dziś skutecznie i mieć fachową opiekę. Mnie na to nie stać. A ta pani doktor wysoko się ceni? Może bym skorzystała, bo mam dość przychodni i ciągłego braku dobrych wyników.

TomekK

Posty: 9

 
Uważam, że pani dr Justyna Wiatr – Tokarska zasługuje na nakaz. Mieliśmy z córką poważne problemy neurologiczne. Niesłychanie rzetelnie podeszła do sprawy, dlatego dzisiaj możemy cieszyć się z efektów leczenia.

luke130

Posty: 7

 
Teraz się już nie orientuję, jaki jest koszt takiej wizyty. Wiem, że całe leczenie nie było tanie, ale w końcu to zdrowie. Pani dr Justyna Wiatr – Tokarska jest na szczęście bardzo dobrym lekarzem z bogatą praktyką, dlatego nie chodzisz do niej na wizytę bez korzyści. Zdrowie najważniejsze. Polecam.

filemon66

Posty: 20