leczenie wrastających paznokci warszawa, polecicie ?

leczenie wrastających paznokci warszawa, polecicie ?

Wrasta mi się paznokieć i nie wiemy, czy jest podolog w Warszawie który jest w stanie mi pomóc? Najpierw chciałbym przejść profesjonalne konsultacje.

Marko

Posty: 3

 
Miałem rogowacenia na stopach, ale podolog z Warszawy naprawdę mi pomógł. Miałem sporo do zrobienia ze stopami, a nawet o tym nie wiedziałem. Według mnie warto było pójść tam.

Różyczka

Posty: 13

 
U mnie mam kłopoty z paznokciem, albowiem brałem leki i na nieszczęście jeden go już nie mam. Cały czas mnie boli wobec tego zastanawiam się czy nie pójść do podologa, żeby mi pomógł? Próbowałem domowych metod, natomiast na nieszczęście nie za wiele to mi pomogło.

wisła1905

Posty: 6

 
Każdy ma swoje metody leczenia. Są takie problemy które można rozwiązać samemu domowymi metodami. Niestety jest wiele poważniejszych problemów i wtedy czekanie i kombinowanie coś samemu nie ma żadnego sensu.

Miki789

Posty: 3

 
Nigdy nie byłem u podologa, ale wiem, że znajomi z dzieckiem poszli, bo miał wrośniętego paznokcia. Ból jest niesamowity, dlatego jeśli ktoś sami sobie z my nie radzi to specjalista mu pomoże.

nighthaze

Posty: 4

 
Dla mnie pedicure lenniczy w Warszawie wykonał gabinet https://podogabinet.pl/zabiegi/pedicure-leczniczy/. Jestem bardzo zadowolony. Widać, że mają wiedzę i odpowiednie podejście. Moje stopy są nie do poznania po przeprowadzeniu tego zabiegu. Jestem w szoku.

dominikk6

Posty: 2

 
Miałem wrastający paznokieć i było to ból nie do opisania. Próbowałem coś sam zrobić, ale nie za dobrze to szło. W pewnym momencie nie mógłbym dotknąć w tym miejscu palcem. Chodzić też nie mogłem. Dobrze, że udałem się do gabinetu podologicznego i tam mi pomogli. Znają się na tym, dlatego zaufałem im i było warto.

Aniusiaaa1

Posty: 16