seksuolog Tychy, opinie

seksuolog Tychy, opinie

Witam. Interesuje mnie sprawdzony psycholog Pszczyna. Kogo jesteście w stanie polecić?

Intro_69

Posty: 3

 
To najlepszy psycholog Pszczyna: www.lisikiewicz.eu, z którym miałam do czynienia. Nie bagatelizuje problemów, niemniej jednak je zwykle pomaga rozwiązać :)

Hihi_WWW

Posty: 14

 
Do tej pory nie miałam świadomości, że swoje usługi oferuje jakikolwiek seksuolog Pszczyna. To pozytywne zaskoczenie, gdyż od dłuższego czasu przybieram się do tego, aby pójść do seksuologa wraz z mężem, gdyż borykamy się z pewnego rodzaju kłopotami.

Acclaim

Posty: 13

 
Mam wrażenie, że mój psycholog Pszczyna zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Podstawowa sprawa to indywidualne podejście do potrzeb pacjenta.

Azazel412

Posty: 8

 
Nie ma nic złego w tym, że pomaga Wam seksuolog Tychy. Mam wrażenie, że przedstawiciel tej profesji praktycznie uratował moje małżeństwo. Nie układało się...

jeremii6

Posty: 13

 
Zauważyłam, że seksuologów Tychy, których usługi są godne zainteresowania jest co najmniej kilku. Mam przeczucie, że wybór najlepszego z nich nie będzie łatwym zadaniem. Sprawdzę m.in. opinie w sieci.

zenek744

Posty: 8

 
Naszemu małżeństwu także pomógł seksuolog Pszczyna. W przeszłości nie wyobrażałam sobie, że mogłabym udać się do specjalisty w tym zakresie. Mąż się zgodził :)

Mamuśka

Posty: 8

 
Dopiero od niedawna pomaga mi seksulog Tychy, aczkolwiek już teraz widzę poprawę. Nie chcę wdrażać się w szczegóły, bo to dosyć intymne kwestie :) Uważam, iż nic w tym złego, iż jakakolwiek kobieta bądź mężczyzna odczuwa potrzebę wizyt u seksuologa. To zwyczajny doktor, który może ważnie pomóc.

benia

Posty: 5