Powiekszanie penisa

Powiekszanie penisa

Od pewnego czasu się zastanawiam, czy jest jakiś skuteczny sposób, nawet na minimalne powiększenie penisa. Nie mam ogólnie kompleksów, ale to nie daje mi spokoju. Może macie doświadczenie?

batmann

Posty: 7

 
Pracuj nad ukrwieniem członka przede wszystkim. Jeżeli chodzi o rynek suplementów na powiększenie penisa to koniecznie znajdź coś, co zawiera możliwie najwięcej składników aktywnych o potwierdzonej skuteczności. Żeń szeń to tylko jeden z najważniejszych przykładów. Można naprawdę poprawić libido i to długoterminowo. No i jednak wskazana jest zmiana stylu życia, czyli rezygnacja z używek, szczególnie alkoholu, bo źle działa na ciśnienie. To oczywiście w skrócie :)

namok

Posty: 6

 
Ja bym się bał operacji na penisie. To zbyt wrażliwa sprawa, a duży penis wcale nie znaczy lepszy, jeżeli masz później skutki uboczne. Jednak naturalne metody na pierwszym miejscu.

ZERO24

Posty: 30

 
Kiedyś czosnkiem, cebulą i zimnymi kąpielami leczono podobne schorzenia. Może warto wrócić do klasyki i sprawdzić, czy coś na libido zadziała.

Black_Riot

Posty: 10

 
Dzisiejszy 30 latek to dawny 40 latek można powiedzieć. Tempo życia zmieniło się na niekorzyść. Do tego dodaj bardzo złą dietę, brak męskich autorytetów. Jak ci nie stanie to nie masz nikogo, kto normalnie doradzi. Nie wiem, dostrzegam pewien kryzys męskości. Warto się leczyć w każdym razie, koniecznie naturalnie.

Gucio

Posty: 10

 
Tylko wiesz, te tabletki to oczywiście spoko sprawa, ale pod warunkiem, że masz uregulowane sprawy z ciśnieniem krwi. Można dostać mega kopa i zakręci się w głowie ;)

Lupusx

Posty: 6

 
Zmierz dobrze penisa i porównaj ze statystykami europejskimi, ewentualnie światowymi. Wtedy zobaczysz, czy faktycznie mieścisz się w normie, czy trzeba już podejmować działania medyczne.

TomekK

Posty: 5

 
Jak będziesz po 40 to dopiero zobaczysz, co to znaczy spadek energii seksualnej. Od dawna biorę dr Penigreat, bo nic lepszego po prostu na krajowym rynku nie ma dla facetów. Penis jest faktycznie twardy, nie zauważyłem dziwnych skoków ciśnienia po tym, czy niemiłych skutków ubocznych. Erekcja utrzymuje się dłużej niż zwykle. O to mi w sumie pierwotnie chodziło.

Limeczer45

Posty: 21

 
Ukrwienie jest najważniejsze dla powiększania penisa. Musisz mieć pełne ukrwienie. Dopiero wtedy poznasz faktyczny rozmiar członka. Większość facetów nigdy nie zaznała pełnej erekcji. Możesz popytać lekarzy i doczytać, ale takie są fakty.

basiulka45

Posty: 9