terapia ambulatoryjna Radom, szukam

terapia ambulatoryjna Radom, szukam

Czy przejście przez terapię odwykową w Radomiu coś daje? Jakie macie z tym związane doświadczenia? Podzielcie się opiniami.

Gucio

Posty: 1

 
Zapisałem się na terapię odwykową w Radomiu do poradni https://czarnecki.radom.pl i jestem zadowolony. Mają tutaj odpowiednie podejście i nastawienie do chorych.

Swiatlosc

Posty: 32

 
Nie mam problemów z alkoholem i innymi używkami, dlatego nie pomogę Wam znaleźć kogoś, kto się tym zajmuje. Wiem, że dzisiaj częściej są ludzie uzależnień do zakupów czy seksu, a nawet komputera. Nie jest z nami dobrze.

namok

Posty: 2

 
W ośrodku leczenia uzależnień w Radomiu zawsze mogą nam pomóc. Dostosowują rodzaj terapii do konkretnego przypadku, bo chcą abyśmy byli bardzo zadowoleni.

pawel253

Posty: 8

 
Z tego, co wiem to terapie ambulatoryjna w Radomiu obejmuje prawie pięćdziesiąt spotkań. Nie wiem jak one wyglądają, lecz kiedyś o tym coś czytałem. Taka ilość pozwala na właściwe nastawienie osoby chorej i taka osoba ma wówczas większe szansę na to, aby wrócić do swojego zwyczajnego życia.

mirekp2005

Posty: 8

 
Leczenie problemów z alkoholem, narkotykami, zakupami czy seksem jest bardzo trudne. Trzeba wielu spotkań, aby były z tego efekty. Niestety, ale później wszystko pozostaje w naszych rękach. Musimy przestawić całe swoje życie na inny tor. Po zakończeniu terapii zaczyna się prawdziwy test naszej osobowości i silnej woli.

Hihi_WWW

Posty: 2

 
Nie jest łatwo skończyć czy to z alkoholem czy narkotykami. Nie jest też łatwo zakończyć seksoholizm czy zakupoholizm. Uzależnienie jest straszne, zatem jeśli ktoś ma z tym problemy to winien od razu zgłosić się do fachowców.

Jasio

Posty: 7

 
Odbywałem terapię grupową uzależnień w Radomiu i jestem zadowolony. Można troszkę szerzej spojrzeć na swojej problemy. Zobaczyć jak inni sobie z tym radzili i posłuchać ich historii. To naprawdę niesłychanie pomaga i szeroko otwiera człowiekowi oczy. Polecam.

Joe

Posty: 9

 
Jeżeli możliwe leczenie uzależnienia w Radomiu, bowiem znajomy korzystał z oferty jeden z poradni. Troszkę czasu mu to zajęło, lecz od dwóch lat nie pije w ogóle.

Matusiński

Posty: 4