Polski lekarz w Londynie

Polski lekarz w Londynie

Hej, potrzebuję polskiego pediatry w Londynie. Ktoś coś? Gdzie jeździcie do lekarza z dziećmi? Zależy mi na szybkiej rezerwacji wizyty bez jakiegoś czekania itp. .

Yuri20 

Posty: 3

 
W Clapham są polscy lekarze, chodzi mi o klinikę ze strony http://polski-lekarz.london. Dobrze prowadzony serwis można sprawdzić sobie pełny cennik online, jest rozpiska z informacjami o lekarzach itp. Dobrze wspominam też kontakt z panią menager Agnieszką na miejscu.

bartolini

Posty: 11

 
Mało komfortowo czuję się u lekarza kiedy wiem że nie mówi po polsku....czasami człowiek rozmawia trochę na migi, trochę po angielsku i jakoś mniej lub bardziej ale udaje się póki co dogadać.

oponki23

Posty: 25

 
Jak wygląda w Anglii służba zdrowia, też są takie kolejki jak w Polsce? Też jest podział na prywatną i służbową, tak jak w Polsce? Chcę wyjechać do pracy tutaj a że trochę choruję to z pomocy medycznej na pewno będę musiala korzystac.

FiKr

Posty: 27

 
Nie ma co mówić ale w UK sluzba zdrowia jest bardzo dobrze zorganizowana. Tak samo państwowa i prywatna opieka funkcjonują bez uwag, można się leczyc i za kasę i z ubezpieczenia.

audi80

Posty: 13

 
Na różnych lekarzy można trafić jak to w życiu....trafi się też czasami na lepszego fachowca i na gościa który jedyne co potrafi zrobić dobrze to fuszerka. Trzeba mieć trochę farta.

uluszka

Posty: 4

 
Mieszkam w UK od niedawna i jeszcze nie musiałem iść do lekarza ale od jakiegoś czasu pobolewa mnie ząb i tak coś czuję że prędzej czy później będę musiał coś z tym zrobić...

Krzyś23

Posty: 25