podolog Warszawa, opinie

podolog Warszawa, opinie

Mam mocno wrośniętego paznokcia i zastanawiam się czy w gabinecie podologicznym podogabinet mi pomogą? Trochę się boje tego bólu.

Iwona3

Posty: 1

 
Miałem kiedyś odcisk na tej poduszce i ból był straszny. Długo czekałem i niestety podolog z Warszawy rozkładał ręce. Trzeba było udać się na zabieg chirurgiczny.

CzarnyBlant

Posty: 6

 
Nie mam problemów ze stopami. Od zawsze mama mnie uczyła żeby o nie dbać. Może mam szczęście, a może to po prostu profilaktyka i dobre metody? Nie wiem.

labuh

Posty: 9

 
Wybrałem podogabinet z Warszawy i jestem zaspokojony. Propozycja macie tutaj https://podogabinet.pl. Są bardzo dobrze przygotowani i wykonują sporo zabiegów.

GGregbard

Posty: 6

 
Mam cukrzyce, dlatego u mnie badania przeprowadzane są bardzo często. Podolog z Warszawy bardzo dokładnie sprawdza czy nie ma jakiś zmian. Ten, kto ma cukrzyce wie jak się kończą rany na stopach? Nie chce się to goić, i pojawia się stopa cukrzycowa. Taniej jest uciąć nogę niż ją leczyć, dlatego warto o stopy dbać.

amrmas22

Posty: 14

 
Nie wiem czy iść do podologa, bo trochę się tej grzybicy wstydzę. Mój ojciec od lat ma i ja załapałem od niego. Na razie stosuje te reklamowe środki, ale nie za bardzo widzę poprawę. Może jeszcze trochę poczekać i dopiero wtedy umówię się na wizytę u specjalisty.

annanna

Posty: 3

 
Nie mam problemów ze stopami. Od zawsze mama mnie uczyła żeby o nie dbać. Może mam szczęście, a może to po prostu profilaktyka i porządne metody? Nie wiem.

namok

Posty: 13

 
Gdyby nie podolog z Warszawy to nie wiem czy bym jeszcze chodził. Problem miałem naprawdę poważny. Odciski to dopiero był początek. Pojawił mi się pod paznokciem krwiak i szybka interwencja podologa dała naprawdę same pozytywne efekty.

amrmas22

Posty: 6