chondromalacja rzepki, szukam !

chondromalacja rzepki, szukam !

Dzień dobry. Uważacie, iż rekonstrukcja więzadła krzyżowego w prywatnej klinice ma sens? Chętnie poznam zarówno za, jak i przeciw :-)

piet

Posty: 4

 
Rekonstrukcję więzadła krzyżowego przeprowadził w moim wypadku ten gabinet: http://www.artrocenter.pl. Jeśli chodzi o ortopedię kolana to znają ten temat niemal od podszewki, więc nie mam nawet najmniejszych zastrzeżeń do ich pracy :)

Facio

Posty: 8

 
Moja znajoma opowiadała mi niedawno, jak wybierała ortopedę w poznaniu. Sama przyznała się, iż podjęcie takiej decyzji zajęło jej co najmniej kilka dni. W tej branży panuje spora konkurencja.

znamsienatym

Posty: 4

 
Moja znajoma opowiadała mi niedawno, jak wybierała ortopedę w poznaniu. Sama przyznała się, że podjęcie takiej decyzji zajęło jej co najmniej kilka dni. W tej branży panuje spora konkurencja.

serwetAA

Posty: 10

 
Nie mam świadomości tego, którego wynagrodzenia oczekuje ortopeda w poznaniu, który przyjmuje pacjentów prywatnie. Mam nadzieję, iż dowiem się z tego forum.

Drańtego

Posty: 22

 
Mam niesłychanie niemiłe wspomnienia, jeśli chodzi o pęknięcie łąkotki. Są one związane z przede wszystkim z bólem, który towarzyszył temu urazowi...

namok

Posty: 14

 
Mam świadomość tego, że pęknięcie łąkotki to dosyć poważny problem. Wydaje mi się, że klinika, w której podjąłem leczenie była najlepsza w okolicy. Dzięki temu wszystko przebiegło OK.

Gosienka54

Posty: 8

 
Z dużym bólem w moim wypadku wiązała się chondromalacja rzepki. W związku z tym musiałem podjąć zdecydowane kroki, aby wyeliminować ten kłopot. Cała historia zakończyła się sukcesem, aczkolwiek było mnóstwo obaw. Mogę polecić Wam pewną klinikę.

Orolniki

Posty: 31