neurolog kraków, szukam ?

neurolog kraków, szukam ?

Czy znacie może dr Lidię Majewską. Została mi polecona w ramach medycyny estetycznej. Chciałabym mieć pewność, że to dobry specjalista.

Wojciech24

Posty: 9

 
A co do medycyny estetycznej, to od jakiegoś czasu kliniki powstają jak grzyby po deszczu. Ja mam poważne dylematy, gdzie się zwrócić o pomoc. Może coś polecicie konkretnmego.

repta32

Posty: 26

 
A może pani Anna Tatar? Mnie pomogła :) Poza tym to bardzo miła osoba, z którą można porozmawiać o wszystkich problemach. Dokonała cudu na mojej twarzy, dlatego jestem jej wdzięczna i polecam dalej.

daro77

Posty: 9

 
Rzeczywiście jest kłopot ze odszukaniem dobrego kosmetologa. W zasadzie najlepiej od razu szukać prywatnie wśród profesjonalnych gabinetów. Znajoma miała podobny kłopot, więc wiem.

Oct714

Posty: 9

 
Mojego syna w końcu wyleczył lekarz Mateusz Dworak http://www.artclinique.pl/specjalisci/laryngologia/lek-med-mateusz-dworak/. Sytuacja zdrowotna była naprawdę nieciekawa. Polecam, ponieważ to dobry laryngolog.

alitomm

Posty: 11

 
Możesz zwrócić się do dr Lidii Majewskiej. Specjalizuje się we wszystkich innowacyjnych zabiegach z zakresu odmładzania skóry. Dla mnie przygotowała rewelacyjną terapię. Czuję się jak nowo narodzona.

Black_Riot

Posty: 8

 
Gorąco polecam pana Mateusza Dworaka, ponieważ mnie pomógł pozbyć się dolegliwości laryngologicznych, z którymi borykałam się od wielu lat. Mam nadzieję, że skorzystacie z polecenia, bo to doskonały lekarz, któremu warto zaufać. Jako jedyny poznał się na przyczynie. Umówcie się na wizytę, a sami się przekonacie, jaki to świetny specjalista.

Kitas

Posty: 6

 
Osobiście też już uważam, że jak chcesz zdobyć się do lekarza specjalisty, to najlepiej prywatnie. Potrzebowałam pomocy neurologa i zwróciłam się do dr Justyny Wiatr – Tokarskiej. Niesłychanie dobry doktor, dobrze opiniowany, jakiego należałoby polecać.

piehoot

Posty: 11

 
Popieram, iż pożądane byłoby sięgnąć z pomocy dr Lidii Majewskiej. Dla mnie też przygotowała specjalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Jestem zadowolona, iż udało mi się znaleźć tak rzetelnego i fachowego specjalistę. Polecam, albowiem faktycznie pożądane byłoby zwrócić się o pomoc właśnie do niej. Mnóstwo moich znajomych korzysta z jej usług medycznych i chwali sobie pomoc.

mew soncz7777

Posty: 7

 
Osobiście też już uważam, że jak chcesz dostać się do lekarza specjalisty, to najlepiej prywatnie. Potrzebowałam pomocy neurologa i zwróciłam się do dr Justyny Wiatr – Tokarskiej. Bardzo dobry lekarz, dobrze opiniowany, którego warto polecać.

wertys45

Posty: 17