Szukam sprawdzonego ginekologa z USG z Wrocławia

Szukam sprawdzonego ginekologa z USG z Wrocławia

Do jakiego ginekologa z USG we Wrocławiu chodzicie. Na pewno będę miała zlecone, więc od razu chcę trafić do porządnego gabinetu.

AGDDDy1

Posty: 4

 
Wiem, co znaczy szukanie zaufanego gabinetu ginekologicznego. Przeszłam naprawdę niesłychanie wiele i z całego serca polecam tego ginekologa we Wrocławiu http://ginekolog-michalik.pl. Pomógł i w zasadzie od razu rozpoznał w czym rzecz.

E-GOista

Posty: 21

 
To widzę, że jest kłopot ze znalezieniem ginekologa z USG we Wrocławiu? Jak coś, to ja również czekam na namiary na dobrego lekarza. Już w I trymestrze ciąży mam zlecone badanie. Może naprawdę czas przenieść się z przychodni do dobrego prywatnego gabinetu.

Kitas

Posty: 11

 
To dobrze ci mówią, bo tak jest bezpieczniej. Osobiście taką prywatna opiekę uważam za najlepszą i najbezpieczniejszą. Jesteś z lekarzem pod przysłowiowym telefonem. A co do pytania. Jak się zdecydujesz na prywatnego ginekologa we Wrocławiu, to płacisz za wizytę, a jak ci robi usg czy inne badania to dodatkowe koszty.

Lupusx

Posty: 7

 
Ojej. To aż tak jest źle u nas w kraju. Myślałam, że jak poszukam ginekologa we Wrocławiu z prywatnym gabinetem, to będę miała z głowy jeżdżenie po przychodniach. Mam wielkie obawy co do ciąży. Za dużo się słyszy o tych wszystkich tragediach. Czas płynie nieubłaganie, a ja nie mogę się zdecydować :( U was jak to wszystko wyglądało?

Posty: 8

 
Ja nie mam jakby teraz wyboru, bo na badania w przychodni musiałabym zbyt długo czekać. Nie jest ciekawie z moim zdrowiem, dlatego jak znacie ginekologa we Wrocławiu, któremu można zaufać, to chętnie skorzystam.

bezi2

Posty: 19

 
To widzę, że jest problem ze znalezieniem ginekologa z USG we Wrocławiu? Jak coś, to ja również czekam na namiary na dobrego lekarza. Już w I trymestrze ciąży mam zlecone badanie. Może rzeczywiście czas przenieść się z przychodni do dobrego prywatnego gabinetu.

Nikuś23

Posty: 6