tanie okulary do komputera

tanie okulary do komputera

Cześć! Gdzie w Krakowie można kupić w miarę tanio dobrej jakości okulary? Szukam czegoś dla męża, on i tak nie za bardzo szanuje, pracuje fizycznie więc te okulary to będą wiecznie zaprawą brudzone...:) Ale z drugiej strony też nie chciałabym żeby szkła były jakieś wadliwe, żeby wypadały itp. Coś porządnego za nieduże pieniądze – gdzie szukać?

Black_Riot

Posty: 2

 
Polecam Primusa na Mazowieckiej, bardzo dobre okulary za nieduże pieniądze. Ja ostatnio kupowałam tutaj całe okulary ze wszystkim, szkło i oprawy za 100 złotych. To jest w przychodni Falck na 2 piętrze.

Black_Riot

Posty: 5

 
Jeśli chcecie kupować okulary to jedno co ważne, nie oszczędzajcie na tym, bo to tylko źle się dla Was skończy i wzrok się pogorszy. Na tym się nie da oszczędzić.

Laleczka

Posty: 17

 
Kupujcie okulary w Krakowie czy w innych miastach tylko u dobrych optyków, nigdy nie w marketach.

lechu98

Posty: 10

 
Okulary to ważna sprawa, trzeba zwrócić uwagę na dobrą jakość i na pewno nie warto oszczędzać.

Acclaim

Posty: 13

 
Optyków w Krakowie bardzo wielu więc chyba znalezienie dobrej opcji nie powinno stanowić problemu. Najlepiej poszukać, sprawdzić opinie i coś pewnie się wybierze.

Iwona3

Posty: 14

 
Okulary same w sobie, tzn oprawki nie muszą być najdroższe, ale szkła powinny być dobrej jakości i odpowiednio dopasowane przez lekarza, na tym nie oszczędzajcie.

humer56

Posty: 8

 
Jeśli szukacie dobrego optyka poczytajcie w sieci opinie od innych osób, które również z takiej oferty korzystały i mogą wypowiedzieć się na temat konkretnych optyków na rynku.

danka33

Posty: 13