reumatolog Kraków, poszukuje

reumatolog Kraków, poszukuje

lek. med. Katarzyna Ząber zna ktoś? Pytam, bo podobno to naprawdę dobry specjalista, a do takiego właśnie lekarza muszą się dostać jak najszybciej.

prostaczek4

Posty: 5

 
Świetny lekarz to mało powiedziane. Dzięki lek. med. Katarzynie Ząber bardzo szybko stanęłam na nogi, co było według innych lekarzy niemożliwe. I teraz pytanie, czy to byli lekarze? Jak tak można? Nie rozumiem.

Radziu

Posty: 9

 
Tak to świetny reumatolog, który wdrożył zupełnie inne leczenie niż to dotychczasowe. Lek. med. Katarzyna Ząber jest świetnym specjalistą https://www.artclinique.pl/specjalisci/reumatologia/lek-med-katarzyna-zaber/

beata77

Posty: 9

 
Mam reumatoidalne zapalenie stawów i również szukam pomocy. Nie mam zamiaru faszerować się tymi wszystkimi lekami, które przepisał mi lekarz. Może coś jednak jest alternatywnego? Na pewno potrzebny mi sprawdzony reumatolog.

21gregorek

Posty: 16

 
Tego na pewno nie można powiedzieć o lek. med. Katarzynie Ząber. To reumatolog, który każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Jest w pełni zaangażowanym lekarzem, dla którego znaczące jest zdrowie pacjentów. Z własnego doświadczenia polecam, albowiem bardzo wiele mi pomogła.

mew soncz7777

Posty: 6

 
Myślę, że mnie też czeka wizyta u reumatologa. Coraz częściej dotykają mnie bóle kręgosłupa, jakie utrzymują się tygodniami. Potem puszczają, natomiast to nie powód, żeby się weselić. Chciałbym jednakże trafić do kogoś, kto szybko i odpowiednio oceni w czym rzecz.

090913123

Posty: 15