kosmetolog w Szczecinie, szukam

kosmetolog w Szczecinie, szukam

Jaki trycholog przyjmuję w Szczecinie na wizyty prywatne? Znacie może godne polecenia gabinety?

Tajmniczy45

Posty: 4

 
Badanie bezdechu robiłam w Szczecinie w tym miejscu https://olimedica.pl. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Wszystko na wysokim poziomie. Polecam z całego serca.

alliknet5

Posty: 13

 
Mi robili badanie chrapania w Szczecinie. Jestem bardzo zadowolona z centrum medycznego, który wybrałam. W szybkim tempie zostało wdrożone leczenie.

Pendrzeec

Posty: 14

 
Kiedyś byłam u kosmetologa w szczecinie i byłam poddawana serią zabiegów na twarz. Efekty były niesłychanie widoczne już po pierwszym razie. Dodatkowo kosmetolog podpowiedziała mi których produktów używać do mojej cery.

matek562

Posty: 7

 
Bez wątpienia ortopeda przyjmuje w Szczecinie, jednakże nie wiem, czy pragniesz iść prywatnie, czy może na NFZ. Jeżeli pragniesz prywatnie to napisz do mnie, a podam Ci dane najlepszego lekarza.

BoGGo

Posty: 18

 
Mój brat chodzi do ortopedy w Szczecinie, niemniej jednak prywatnie. Ostatnio złamał nogę w kilku miejscach i musieliśmy poradzić się rzeczywiście u dobrego specjalisty.

Lupusx 

Posty: 3

 
Nie trzeba się niczego wstydzić, wystarczy iść na leczenie chrapania w Szczecinie. Mieliśmy podobny problem, jednak wszystko jest już za nami.

Michaś

Posty: 4