protetyka słuchu w Lublinie, oferta

protetyka słuchu w Lublinie, oferta

Szukam firmy, która wykonuje badanie słuchu w Lublinie. Zależy mi na czasie, dlatego czekam aż doradzicie mi, kogo mam wybrać do pomocy. Dajcie znać.

borek149

Posty: 2

 
Dawniej takie aparaty były mnie estetyczne, ale dzisiaj, jeśli ma się pieniądze to można dopasować bardzo nowoczesny i dyskretny model. Właśnie taki mam i na co dzień z niego korzystam.

messio66

Posty: 9

 
U mojego dziecka audiolog z Lublina odszukał poważną wadę słuchu. Nikt inny nie wiedział jak to zrobić. Aparat pomógł i dziecko wreszcie zwyczajnie słyszy. Jestem niezwykle zadowolona, bowiem wszystko wróciło do normy.

Bialy_Wilkos

Posty: 8

 
Mam aparat ze słuchawką i działa bardzo dobrze. Nie widać go tak mocno, ale za to daje efekty, na których mi zależało. Dospawali mi go specjaliści od protetyki słuchu z Lublina i Wam ich też gorąco polecam.

codePerformance

Posty: 9

 
Polecam wszystkich audiologa z Lublina ze strony www.oto-medyk.pl/poradnia-audiologiczna. Można liczyć na specjalistyczną pomoc i to bez kolejek. Dopasowali mi idealnie aparat słuchowy. Od razu moje życie jest lepsze.

foken

Posty: 6

 
U mnie badanie słuchu w Lublinie trwało niezwykle krótko. Specjalista ma specjalne urządzenia, które wszystko mierzą. Nie da się aparatu oszukać i pokazuje, w którym stanie jest nasz słuch. Dla mnie to było super rozwiązanie. Jest komfortowe i bezbolesne, dlatego polecam.

Yuri20

Posty: 21