naprawa komputerów, poszukuję!

naprawa komputerów, poszukuję!

Chce wymienić kartę graficzną w komputerze, ale się na tym nie znam. Znacie jakiś serwis komputerowy, który byłby mi w stanie w tym pomóc?

@_yyy111

Posty: 1

 
Serwisowanie komputerów to trudne zadane. Trzeba się na tym znać niezwykle dobrze, wobec tego szukamy zawsze specjalistów. Lepiej zapłacić wiecej za coś, co jest tego warte niż żałować.

Dzidzia

Posty: 3

 
Dawniej komputery modyfikowałem sam, ale obecnie na nic nie ma czasu. Zawsze daje zarobić osobom, które się tym zajmują. Wymiana kary graficznej czy innych podzespołów to niski koszt i mogę sobie na to pozwolić. W tym czasie zajmuje się swoimi ważnymi sprawami.

pawel253

Posty: 17

 
Serwisowanie komputerów to trudne zadane. Trzeba się na tym znać bardzo dobrze, dlatego szukamy zawsze specjalistów. Lepiej zapłacić więcej za coś, co jest tego warte niż żałować.

Gucio

Posty: 2

 
U mnie jak nie działało nic na ekranie to był problem z kartą graficzną. Nie zawsze opłaca się to wymieniać. Im sprzęt starszy tym z tym gorzej. To, dlatego trzeba sprawdzić, co powie serwis od laptopów.

Yuri20

Posty: 16

 
Według mnie dla własnego bezpieczeństwa lepiej wzywać na miejsce kogoś, kto trudni się naprawami komputerów, bo taka firma zna się na tym o sporo lepiej. My nie wiemy jak to się robi, a wtedy można coś zepsuć. Dotyczy to instalacji systemu operacyjnego jak i wymiany jakiś części w komputerze.

stopiw7

Posty: 4

 
Kartę graficzną wymieniał mi serwis komputerowy z tej strony http://itex-serwis-komputerow.pl i jestem zadowolony. Znają się na tym, dlatego mogę ich polecić wszystkim zainteresowanym osobom, bo warto.

codePerformance

Posty: 6

 
Mój laptop można się grzał i był z nim problem. Ostatecznie oddałem go do firmy, która naprawia laptopy i okazało się, że był cały zapchany kurzem i brudem. Niewiele mnie to kosztowało i mi pomogli. Jestem zadowolony, bo nie chciałbym sam rozkładać laptopa.

Yuri20

Posty: 6

 
Nie brałbym się nigdy za naprawę laptopów. Komputery taka le laptopy to za małe. Nie mam tyle cierpliwości żeby rozkładać śrubka po śrubce każdy element. Wolę oddać to specjalistom, który się na tym znają.

Marko

Posty: 12