Naprawa iphone7

Naprawa iphone7

Słuchajcie, ile kosztuje naprawa iPhone 7 po zalaniu? Niestety mam ten problem i boję się, że wyskoczę z butów. Bardzo liczę na jakieś praktyczne porównanie, co robić.

michał

Posty: 5

 
Według mnie w przedziale 100 – 150 złotych się zmieścisz. Warto też brać kontakty do takich serwisów, które rozliczają się tylko za sukces.

Abyss

Posty: 24

 
Nie patrz lokalnie na serwisy, ale raczej w skali ogólnokrajowej, bo przecież można zapakować i wysłać. Czasami masz kuriera w cenie współpracy, czy jakieś inne promocje.

Gabat

Posty: 6

 
Po zalaniu niestety tracisz gwarancję na telefon i kontakt z serwisem warto sobie zawczasu zaplanować. Dużo pomaga szczerze mówiąc.

GGregbard

Posty: 17

 
Dobry serwis telefonów gwarantuje właśnie naprawę w stałej kwocie, a dodatkowo liczy tylko, jak się uda naprawić. To jest po prostu klasa.

foken

Posty: 10

 
W Szczecinie raczej do 150 złotych naprawisz po zalaniu. To jest raczej klasyczna stawka. Z bezpłatną diagnostyką i gwarancją. Może nawet mniej się uda trafić, jak dobrze poszukasz.

Nikusinski23

Posty: 14

 
Najlepiej, żeby po naprawie dali ci ludzie z serwisu dłuższą gwarancję. Po zalaniu to jednak podstawa. Z pół roku to jest optymalnie.

ciumar1

Posty: 4

 
To zależy, bo niektóre serwisy specjalizują się tylko w naprawie telefonów po zalaniu, więc takiego bym na twoim miejscu szukał. Te ogólnie może i ok, ale specjalizacja lepiej wygląda według mnie.

Laleczk23

Posty: 23

 
Jak podłączyłeś telefon do zasilania po zalaniu to żaden serwis ci niczego nie zagwarantuje. Oni po prostu wiedzą, co mniej więcej robiłeś z urządzeniem, a to ma wpływ na wycenę. Jeżeli oddajesz od razu, bez dodatkowych „manewrów” to masz niższą.

Iwona3

Posty: 4