kto do mnie dzwonił, szukam

kto do mnie dzwonił, szukam

Ostatnio dzwoni do mnie numer zaczynający się na 44 i nie wiem, kto to może być? Macie takie numery? Da się to może jakoś sprawdzić? Boje się, iż poprzez pomyłkę to odbiorę i nie wiem, co wówczas się stanie.

100%UP

Posty: 1

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym bardziej dzisiaj, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Problemy będą ogromne, bo, mimo że to oszustwo to i tak trzeba będzie z własnej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

Trener

Posty: 9

 
Jeżeli chcecie sprawdzić numer telefonu z UK to tutaj https://whocalledmeuk.co.uk macie serwis, który się tym zajmuje. Są przygotowani niezwykle dobrze, dlatego ich baza jest ogromna. Mają do zaoferowania naprawdę sporo informacji. Dowiemy się czy numer jest niebezpieczny czy tylko nęka wciskając oferty?

tefal100

Posty: 4

 
U mnie działa to tak, że jeżeli pojawia się nieznany numer z UK to zaczynam szybkie sprawdzenie numeru telefonu. Wiem wówczas czy to klient, a może rodzina? Sytuacje zdarzają się różne i nigdy nie wiesz, kto dzwonił dopóki się tego nie sprawdzi. Na tym właśnie oni żerują.

opole3

Posty: 8

 
Słyszałem, iż odebranie takiego numery kończy się źle. Odpowiednio to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich staranie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, iż to coś znaczącego i wtedy wpadamy w pułapkę, która może nas kosztować niezmiernie sporo zdrowia. Oczywiście stracimy też niezmiernie sporo swoich pieniędzy.

fruster

Posty: 2

 
Bez problemów można znaleźć dużo serwisów, jakie nam pomogą. Z tym, iż jedne są płatne, a inne nie. Trzeba zbadać taką ofertę i zbadać czy w bazie są numery telefonów, jakie nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

dorotka55

Posty: 7