bjj Poznań, szukam !

bjj Poznań, szukam !

Zastanawiam się, nad jakim sportem walki. Czy trenowanie jiu Jitsu w Poznaniu jest możliwe? Wiele o tym słyszałem i chce spróbować.

dobryrd

Posty: 2

 
Poznań to duże miasto. Myślę, że trenowanie sportów walk w Poznaniu nie będzie problemem. Trzeba tylko trochę poszukać. Internet jest najlepszym źródeł. Można w łatwy sposób znaleźć klub, który ma bardzo dobrą renomę i zatrudnia najlepszych trenerów.

Lupusx

Posty: 6

 
Na pewno trenowanie jiu Jitsu w Poznaniu to super pomysł, albowiem jest tam klub, który ma niesłychanie gigantyczne doświadczenie. Kolega korzystał i faktycznie był w tym dobry. Teraz wyjechał poza granice to nie wiem jak to wygada.

Sklepik

Posty: 6

 
Sam trenuje, bo nie mam czasu i ochoty na bieganie po klubach. Można to zrobić zwłaszcza dzisiaj gdzie filmów instruktażowych jest bardzo dużo. Koleżanki mąż trenował gdzieś w Poznaniu, ale nie mam z nim teraz kontaktu. Dopytam może jutro coś więcej w tym temacie będą mógł Wam powiedzieć.

xacti11

Posty: 20

 
Poznań to wielkie miasto. Myślę, iż trenowanie sportów walk w Poznaniu nie będzie problemem. Trzeba tylko troszkę poszukać. Internet jest najlepszym źródeł. Można w łatwy sposób odszukać klub, który ma niezmiernie dobrą renomę i zatrudnia najlepszych trenerów.

jarcio00

Posty: 17

 
Raz na jakiś czas chodziłem na treningi, niemniej jednak to nie miało sensu. Wiem, iż albo się angażujesz w to na całego albo trzeba sobie dać spokój, bowiem nic z tego nie wyjdzie.

tigra32

Posty: 4

 
Sam trenuje, bowiem nie mam czasu i ochoty na bieganie po klubach. Można to wykonać głównie dziś gdzie filmów instruktażowych jest niezmiernie mnóstwo. Koleżanki mąż trenował gdzieś w Poznaniu, natomiast nie mam z nim teraz kontaktu. Dopytam może jutro coś więcej w tym temacie będą mógł Wam powiedzieć.

ewentin

Posty: 21

 
Polecam bjj w Poznaniu. Zgłoście się do klubu http://bjj-poznan.pl, a zobaczycie, że warto. Wiele się tam nauczyłem i każdego zainteresowanego walkami tam wysyłam. Można trenować tam jeszcze boks i jeszcze coś. Sami możecie sobie to na stronie klubu sprawdzić.

izabelka

Posty: 5

 
Klubów jest wiele, natomiast trzeba stawiać na ich jakość nauczania. Nie każdy mistrz trener wie jak wiedzę przekazać dalej. Miałem już takie przypadki w swoim życiu.

Demir56

Posty: 17