Strony z filmami online

Strony z filmami online

Cześć, jaki jest teraz najpopularniejszy i przejrzysty przede wszystkim dla użytkownika serwis do oglądania filmów online.

zenek744

Posty: 5

 
No właśnie widzę, że więcej wydawców dogaduje się z platformami filmów online. Widać, coś jest na rzeczy. W końcu zarabiają i tak, czy siak na dużym ruchu.

bernatka789

Posty: 6

 
Teraz bardziej chyba się opłaca seriale oglądać, bo coraz lepiej robią. Niektóre produkcje znacznie lepsze od filmów i podobno jest mocno rosnący budżet w tej kategorii. Co myślicie?

madDog

Posty: 16

 
Bierz pod uwagę serwisy, które już mają jakieś zaufanie wśród dotychczasowych użytkowników. Te nowe portale z filmami online to nie bardzo. Zdecydowanie za dużo reklam.

GGregbard

Posty: 18

 
No właśnie zauważyłam ostatnio, że sporo filmów zablokowali, a serwisy pewnie się boją o kwestie praw autorskich.

Gucio

Posty: 17

 
Z tych najpopularniejszych serwisów nie warto korzystać weekendami, czy wieczorami, bo po prostu nie wejdziesz, albo cię zablokują, dopóki nie masz konta premium.

czesł_12

Posty: 4

 
Pewnie rynek się wyrówna, a większość takich portali będzie się finansowała tylko z premium.

Wiśniak45

Posty: 5

 
Naprawdę nigdy nie miałem problemów z ekino-tv.pl, bo ani reklam za dużo nie mają, a poza tym do każdego filmu jest mnóstwo odnośników do zewnętrznych serwisów, więc spokojnie nawet najnowsze pozycje można sprawnie obejrzeć.

prostaczek4

Posty: 4

 
Ja właśnie tak typuję, że ten serwis jest najlepszy, co nie blokuje za bardzo użytkownika reklamami, czy tanim marketingiem dotyczącym wykupienia konta premium. Kto chce, to i tak wykupi :)

Laleczka4

Posty: 4

 
Oczywiście oglądaj na tych portalach, które utrzymuję bardzo duży ruch i nie blokują transferów.

Agmars

Posty: 27