anonse towarzyskie, szukam !

anonse towarzyskie, szukam !

Przegląda ktoś z Was anonse towarzyskie? Można tam poznać kogoś ciekawego? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, niemniej jednak nie ma troszkę odwagi. Może ktoś z fachowych kolegów by mi coś o tym powiedział?

mnichu66

Posty: 3

 
U nas z ogłoszeń korzysta znajoma. Jest samotna, a lubi towarzystwo, dlatego poszukuje sobie panów, którzy dopasowują się do niej. Ma spore wymagania, ale nie ma problemów ze znalezieniem kogoś, kto im wszystkim sprosta.

sertus

Posty: 3

 
Widziałem różne anonse towarzyskie, ale żadna kobieta nie wpadła mi w oko. Może źle szukam? Sam nie wiem, ale na razie nie spotkałem się jeszcze z nikim.

Jasio234

Posty: 3

 
Nie ma jakoś odwagi żeby zadzwonić do pięknych kobiet, jakie widziałem w ogłoszeniu towarzyskim. Może kiedyś się zdecyduje, ale na razie na pewno nie ma na to szans.

Fanatyk

Posty: 5

 
Byłem na paru takich spotkaniach, lecz jakoś mnie to nie przekonało. Nie zawsze kobiety ze zdjęcia wyglądały tak na żywo. Trzeba to naprawdę dokładnie sprawdzać.

Wacław

Posty: 3

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, lecz nie wiem czy to dla mnie? Opinie są inne, dlatego trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeśli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są odpowiednie dla mnie.

gzdyl

Posty: 2

 
Dla szukających ogłoszeń towarzyskich polecam stronę https://samka.pl. Odszukacie tutaj sporo ogłoszeń dla panów, pań i par. każdy znajdzie taką osobę, z którą będzie chciał spędzić swój wolny czas. Sam z tej strony korzystam i jestem rzeczywiście zadowolony.

amrmas22

Posty: 15

 
Korzystam z anonsów towarzyskich i jestem zadowolony. Dopasuje sobie do spotkań takie osoby, które najbardziej mi się podobają. Czasem to tylko negocjacja, a czasami coś więcej. Dla mnie to super rozwiązanie i polecam je wszystkim.

warter88

Posty: 3