Jaka hurtownię srebra polecacie?

Jaka hurtownię srebra polecacie?

Dzień dobry. Jakie są Wasze opinie na temat hurtowni srebra? Jesteście wskazać jedną, która charakteryzuje się faktycznie ponadprzeciętnie dobrymi cenami?

Robuś

Posty: 8

 
Spory dylemat miałam wówczas, gdy zaproponowano mi zakupy w hurtowni srebra online. Nie wiedziałam czy produkty będą wyglądały tak samo, jak na zdjęciach.

Hoteowo24h

Posty: 21

 
Z mojego doświadczenia wiem, że biżuteria srebrna w hurcie potrafi być nawet kilkukrotnie tańsza od produktów, które normalnie nabywaliście w cenie detalicznej. Wiadomo jednak, że dostęp do takiej biżuterii mają przede wszystkim przedsiębiorcy, a nie zwykli klienci indywidualni. Musimy płacić więcej :)

R1P

Posty: 20

 
Biżuteria srebrna w hurcie dostępna jest w ofercie tego sklepu: http://www.falana.pl. Kilkukrotnie miałem okazję składać już u nich zamówienia i zawsze byłem w 100% zadowolony z jakości dostarczonych produktów.

Mogę serdecznie rekomendować wybór tej hurtowni :)

Kitas

Posty: 11

 
Ciekawiło mnie to niedawno, w jaki sposób działa internetowa hurtownia srebra. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie, gdy zamówiłem u nich produkty po raz pierwszy. Jest OK.

Wimer56

Posty: 18

 
Mam wrażenie, że hurt srebra wymaga naprawdę sporych inwestycji, których poczynienie przez osobę bez odpowiedniego kapitału jest rzecz jasna nierealne. Stałem także pod ścianą, gdy nie wiedziałem, jakie wzory biżuterii przypadną do gustu naszym potencjalnym klientom.

To zawsze naprawdę spora loteria :)

gregBard

Posty: 22

 
Hurtownia biżuterii srebrnej może zaproponować Wam faktycznie zróżnicowane ceny. Mogą być one uzależnione od tego, jak duże zamówienia składacie za ich pośrednictwem, a także od tego, jak długo współpracujecie. Jestem pewna, że nikt tutaj nie poda Wam namiarów na wyborne hurtownie.

Taka branża…

12erBis

Posty: 24

 
Wcześniej nie byłem przekonany do tego, co jest mi w stanie zaoferować hurtownia srebra online. Dopiero niedawno znajomy przedsiębiorca z innego miasta przekonał mnie, abym skorzystał z takiej oferty, a faktycznie nie pożałuję. To stało się faktem i faktycznie teraz zyskałem szansę nabywania srebra w faktycznie niskich cenach.

@marcelko

Posty: 12