unikalna włoska biżuteria staviori

unikalna włoska biżuteria staviori

Srebrna biżuteria – skąd zamawiacie? Mnie akurat srebro zdecydowanie bardziej pasuje do cery niż złoto, lepiej wyglądam po prostu.

Klarka45

Posty: 16

 
Sam szukam pierścionka zaręczynowego aktualnie i lekko nie jest. Tyle tych wzorów, tyle możliwości, a trzeba wybrać ten jeden jedyny...:P Dobrze, że przynajmniej czerwone róże wszędzie wyglądają tak samo, to nie będzie problemu z wyborem ;)

Jordy123

Posty: 30

 
Doskonale pamiętam jaki miałem stres podczas oświadczyn...coś strasznego, nikomu nie życzę takich nerwów. No ale jakoś poszło ;) Myślę, że dużo tutaj załatwił pierścionek z brylantem ;D bez niego byłoby krucho...do tego oczywiście bukiet róż, wino i ugotowany przeze mnie obiad...taka inicjatywa zawsze jest doceniana przez kobietę!

alimer5

Posty: 18

 
Każda kobieta ma inne upodobania w temacie biżuterii i wcale nie jest powiedziane, że złote rzeczy będą każej pani odpowiadać, to jest jednak kwestia bardziej indywidualna. ;) Pozdrawiam!

grzes3345

Posty: 15

 
Furorę robi białe złoto aktualnie, to na pewno. Choć ja wolę jednak klasykę, jak złoto to żółte, jak srebro to srebro a nie jakieś metalopodobne stopy, czy co oni tam sprzedają...Jak kamienie – to tylko szlachetne, nie cyrkonie..i tak dalej...

intimiss

Posty: 23

 
Jeszcze jakiś czas temu jak szukaliśmy obrączek to bym miał więcej do powiedzenia w temacie biżuterii:PP W każdym razie wybór jest przeogromny. W głowie się może zakręcić aż. My akurat postawiliśmy na klasyczne obrączki – żółte złoto, półokrągłe, cienkie, takie dyskretne, nie rzucają się w oczy z kilometra jak u innych par ;PP

zoferek

Posty: 12

 
Ja się dobrze czuję w srebrnych rzeczach, a w złocie jakoś dziwnie ;P jak nie ja ;) Ostatnio mam zamiar poszukać sobie włoskiej srebrnej biżuterii, bo już kilka kompletów widziałam i powiem, że naprawdę robią wrażenie rzeczy od włoskich marek.

Gindzio56

Posty: 26

 
Musimy z narzeczonym wybrać w końcu obrączki, bo już do ślubu niedaleko, a my ciągle w lesie z przygotowaniami. Wrrr...Nerwówka się szykuje niezła. Ja chcę białe złoto, a on żółte złoto..no i weź tu się dogadaj?!

Aarus24

Posty: 31

 
Ładne kolczyki z brylantami znalazłam sobie na stronie www.staviori.pl. Włoska marka, w sumie pierwszy raz o niej słyszę ;P Ciekawe mają stylizacje, można znaleźć coś bardziej eksklusive na wyjście na przyjęcie, bankiet itd, ale też bardziej casual – do pracy, na zakupy.

madDog

Posty: 16

 
Oj dawno nie dostałam nowej biżuterii. Coś mój małżonek się nie stara...tylko na początku mnie zasypywał prezentami, a teraz ? ;) Hihi, trochę przesadzam, ale trochę też w tym prawdy jest.

xacti11

Posty: 20