Kolczyki srebrne, jaki sklep ?

Kolczyki srebrne, jaki sklep ?

Mam pytanie do zwolenniczek kolczyków srebrnych, jakie sklepy w sieci polecacie, gdzie są w miarę rozsądne ceny :) czekam i liczę na waszą pomoc.

dermu34

Posty: 8

 
Wejdźcie sobie na stronę kolczyki srebrne w silveris http://silveris.pl/58-kolczyki. Dopiero od niedawna zgłębiam ich ofertę i polecam każdej kobiecie, która chce wyglądać oryginalnie, mieć luksusową niedrogą biżuterię. Niezmiernie dobrze zaopatrzony sklep z masą biżuterii dobrej próby w dobrej cenie.

wiesław11

Posty: 14

 
Większość modeli kolczyków srebrnych w tym sklepie mi odpowiada. A jestem wybredna, wiele tu oryginalnych propozycji. Nie od dziś znam sklep, polecam. Propozycja sprawdzona kilkunastokrotnie ;)

Rico

Posty: 14

 
Koleżanka podpowiedziała mi, iż jest taki sklep. Szukałam propozycji kolczyków srebrnych z cyrkoniami, czegoś nowego, całkiem oryginalnego godnego pozazdroszczenia, wiecie o co chodzi ;) Zmieniają w wielu przypadkach ofertę, jest naprawdę w czym wybierać. Bez obaw transakcje.

nesh009

Posty: 24

 
Nie słyszałam o kolczykach srebrnych w silveris, niemniej jednak już zdążyłam ofertę obadać swoim zawsze pożądliwym wzrokiem :) Poniektóre są takie, jak wszędzie, niemniej jednak wiele tu nowych, innych kolczyków. Trzeba nabyć i już.

Biforr23

Posty: 11

 
Niespotykaną mają tu ofertę, rzeczywiście koleżanka miała rację. Już zdążyłam zrobić sobie listę w głowie, czego potrzebuję. Najpierw kolejna para kolczyków srebrnych z cyrkoniami, prostokątne z kwiatuszkami, cacko. Muszę je mieć, potem kolejne itd., itd. :)

basia44

Posty: 7

 
Pytacie o kolczyki srebrne w silveris? Kupiłam tam kilka razy kolczyki, raz bransoletkę. Oprócz rozsądnych cen, mają bardzo dobrej jakości srebro, nie oszukują, jak to bywa w innych sklepach, że zdjęcia i opisy kompletnie nie przypominają tego, co przywozi nam kurier :) Sklep jest godny uwagi :)

syrena88

Posty: 7

 
Temat kolczyków srebrnych w sieci kupowanych w sklepach internetowych przewija się wszędzie. Sklep silveris jest naprawdę niczego sobie. Po pierwsze to wiarygodny sklep z rzetelną ofertą, a przede wszystkim sprawdzoną sprzedażą. Wiele moich koleżanek tu kupuje, mnie też odpowiada. Często do nich zaglądam :)

miasto13

Posty: 19

 
Nie są to diamenty, ale nie wyobrażam sobie nie mieć kilku par kolczyków srebrnych z cyrkoniami. Ostatnio wpadły mi w oko nietuzinkowe krople wody, dobra próba. Sklep niczego sobie, nie jest w nim wszystko z górnej półki. Na mój budżet w sam raz, więc skorzystam. Już od dawna robię tego rodzaju zakupy tylko w sieci.

syrena88

Posty: 11