Jak to jest z tymi obrączkami ślubnymi

Jak to jest z tymi obrączkami ślubnymi

Hej. Razem z moim chłopakiem za półtora roku będziemy mieli wesele. Czy to już odpowiednia pora, aby zacząć rozglądać się i zamawiać obrączki ślubne?

Mariusz

Posty: 9

 
Rzadko kiedy decyduję się na zakładanie swojego pierścionka z brylantami. Boję się, iż gdzieś uszkodzę, a co najgorsza – zgubię. Normalnie ubieram go tylko i wyłącznie na specjalne okazje. Na co dzień staram się chodzić z innymi pierścionkami. Może to głupie, natomiast wolę dmuchać na zimne i być ostrożniejsza.

jumbertus

Posty: 19

 
Śmieję się trochę z mojego małżonka, albowiem od przeszło pięciu lat nie może ściągnąć obrączki ślubnej. Puchną mu bowiem palce. Jubiler powiedział nam, że to za sprawą wzięcia złych pomiarów. Dlatego też radzę nie robić tego samemu i najlepiej zmierzenia palców dokonać już w sklepie jubilerskim.

dublerek56

Posty: 23

 
Mieliśmy z żoną duże obawy przed kupnem obrączek z brylantami (wysoki koszt). Kupiliśmy i wcale nie żałujemy. Nasze zadowolenie i efekt wizualny znacznie wyższy

Pamooko

Posty: 34

 
Z kolei ja słyszałam, że brylanty w obrączce przynoszą szczęście, dlatego nie mogło się bez nich obyć.

Całość zleciliśmy http://www.ring4you.eu/brylanty-i-zloto-palladowe dzięki czemu mogliśmy liczyć na fachową poradę co do rodzaju brylantu, jego kształtu i wielkości. Jak na razie szczęście nam dopisuje.

Acclaim

Posty: 17

 
Śmieję się troszkę z mojego małżonka, gdyż od przeszło pięciu lat nie może ściągnąć obrączki ślubnej. Puchną mu gdyż palce. Jubiler powiedział nam, iż to za sprawą wzięcia złych pomiarów. Dlatego też radzę nie robić tego samemu i najlepiej zmierzenia palców dokonać już w sklepie jubilerskim.

grzes3345

Posty: 12

 
Ja raczej nie zdecydowałabym się na obrączkę ślubną z materiału, jakiego nie jestem pewna. Mam alergię na srebro i nie mogę nosić nic ze srebra.

Oct714

Posty: 19

 
Wydaje mi się, iż obowiązkiem sprzedającego pierścionek z brylantami jest przekazanie nam certyfikatu autentyczności.

Osobiście posiadam dwa pierścionki z maleńkimi kamieniami szlachetnymi i do dwóch produktów dostałam właściwe dokumenty potwierdzające.

grzes3345

Posty: 15