Jaki brylant dobry na zaręczyny ?

Jaki brylant dobry na zaręczyny ?

Hej.

Przeszukałem już cały internet i dalej nie mogę się zdecydować na konkretne pierścionki z białego złota palladowego. Pomóżcie mi, gdzie szukać, aby nie okazało się, iż zakupię jakieś podróbki złota.

merylos

Posty: 11

 
Zaręczyny to jednak skomplikowana operacja :-) Prawie pół roku zajęło mi znalezienie odpowiedniego pierścionka dla mojej kobity. Chciałem coś szlachetnego i wybrałem brylanty certyfikowane przez GIA. Wówczas nie miała wyjścia, bez wahania powiedziała „tak”.

ATos54

Posty: 24

 
Mimo iż w sieci jest spory wybór kamieni, to brylanty certyfikowane poprzez GIA odnalazłem jedynie na stronie http://www.ring4you.eu/brylanty-i-zloto-palladowe

czarlii

Posty: 8

 
Prawie rok temu braliśmy ślub, postanowiliśmy zaryzykować i postawić na pierścionki z białego złota palladowego. Jeżeli dziś mielibyśmy ślubować sobie jeszcze raz, to obrączki zarówno byłyby z białego złota. W praktyce sprawuje się ono doskonale. Nie brudzi się, a w dodatku cały czas wygląda jak nowe.

sooya

Posty: 24

 
Białe złoto na obrączkę nadaję się wyśmienicie. Na weselu mojej siostrzenicy furory nie robili młodzi, ale ich pierścionki z białego złota palladowego.

Fanatyk

Posty: 15

 
Jubiler zawsze będzie chciał namówić ciebie na coś droższego, jednak w wypadku białego złota, wybrałbym to z palladem. Nie da się ukryć, że pierścionki z białego złota palladowego są trwalsze od niklowych.

MAgda Wwa

Posty: 27

 
Jak kupujesz pierścionki z białego złota palladowego, to koniecznie zapytaj, czy nie ma tam czasem dodatku niklu. Jubilerzy w wielu przypadkach łapią na to klientów.

hihiotek

Posty: 23

 
Skoro zdecydowałeś się na brylanty certyfikowane przez GIA, to na wydawanych przez nich dokumentach znajdziesz wszelkie najważniejsze informacje dotyczące każdego z kamieni. Co więcej, każdy brylant jest oznaczony numerem rejestracyjnym, który również jest wydrukowany na otrzymanym przez nas certyfikacie.

Klarka45

Posty: 13

 
To prawda, że pierścionki z białego złota palladowego nie tylko prezentują się świetnie, ale przede wszystkim posiadają właściwości antyalergiczne i przez to mogą nosić je osoby, które miewały problemy skórne.

V-vento

Posty: 36