Biżuteria ze stali chiruricznej, co polecicie ?

Biżuteria ze stali chiruricznej, co polecicie ?

Cześć. Czy ktoś z Was zdecydował się na zakup produktu, który określany jest jako biżuteria sztuczna? Jakie są Wasze odczucia i wrażenia po zakupie? Warto?

tasdefleja

Posty: 6

 
Ceny u zwykłych jubilerów od zawsze mnie przerażały. Wobec tego nie dziwi mnie, że moje uznanie zdobyła biżuteria sztuczna. Jest tańsza, równie efektowna i zarazem nietypowa.

TomekK

Posty: 10

 
Jestem prawdziwą pasjonatką biżuterii sztucznej. Kupowałam ją już od dłuższego czasu. Od kilku lat obserwuję jej rosnącą popularność. Coraz częściej pojawia się w lokalnych sklepach, a także powstają sklepy internetowe, które posiadają taki typ biżuterii w swojej ofercie. Nie mam wątpliwości, iż sprosta ona oczekiwaniom każdego :)

daria34

Posty: 7

 
Moja biżuteria sztuczna pochodzi ze sklepu internetowego http://www.jubilove.pl, który cechuje się dużym asortymentem i możliwością szybkiego zrealizowania wysyłki :)

czes212

Posty: 28

 
Dla mnie biżuteria sztuczna jest bezkonkurencyjna. Wszystko za sprawą cen i jakości wykonania produktów. Nigdy nie pozostawiała nic do życzenia :)

andrew66

Posty: 12

 
Widzę, że nie tylko ja doceniam to, co ma do zaoferowania wszystkim biżuteria sztuczna. Po co wydawać setki lub tysiące złotych, gdy za kilkadziesiąt mogę mieć rewelacyjny, pełnowartościowy produkt o świetnej prezencji.

Różyczka

Posty: 13

 
Moim zdaniem to, że kogoś interesuje biżuteria sztuczna wcale nie oznacza, iż dysponuje on mniejszą ilością pieniędzy. Owszem taka biżuteria jest tańsza, aczkolwiek dzięki temu klienci mogą pozwolić sobie na zaopatrzenie się w zdecydowanie szerszy asortyment produktów.

bertys

Posty: 8

 
Modna biżuteria to w moim odczuciu biżuteria sztuczna. Dzięki atrakcyjnym cenom mam możliwość często zakupu takiego rodzaju biżuterii, albowiem jest mnie po prostu na nią stać. Nie ukrywam, że ceny u normalnych jubilerów niekiedy są niesłychanie wysokie i poza moim zasięgiem. Stąd to zainteresowanie :)))

zdsakk87

Posty: 21

 
Nie ukrywam, że dla mnie biżuteria sztuczna to przede wszystkim oszczędność. Nie stać mnie na to, aby kupować srebro bądź złoto. Poza tym bardzo lubię biżuterię, a więc nie muszę z niej rezygnować. A to, że jest sztuczna? Przez to jestem jeszcze bardziej unikalna.

Gosienka54

Posty: 14

 
Widzę, że biżuteria sztuczna doceniana jest coraz bardziej nawet przez Panie wypowiadające się na tym forum dyskusyjnym. Czasami widuję także Panów, którzy noszą ten typ biżuterii, aczkolwiek stanowią one istotną mniejszość. Nie da się ukryć, że taka biżuteria jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju.

wisła22

Posty: 11