Dobry jubiler

Dobry jubiler

Jakich jubilerów, sklepy jubilerskie online możecie polecić faktycznie z czystym sumieniem, głównie w celu nabycia obrączek ślubnych?

warter88

Posty: 2

 
Według mnie złoto + drobny diament to idealna konfiguracja na pierścionek zaręczynowy. Złoto jest bardzo trwałe i nie wymaga szczególnych technik pielęgnacyjnych do zachowania wartościowego wyglądu.

Jamniczek3

Posty: 30

 
Uważaj, żeby przed zakupem złotego pierścionka zapytać partnerkę, czy przypadkiem nie jest na złoto uczulona. To jednak dość popularny problem spotykany w branży. Dla mnie bardzo dobrym materiałem na biżuterię jest tytan, bo jest neutralny z perspektywy człowieka.

mew soncz7777

Posty: 5

 
Projekt własny + certyfikacja jakościowa i niszowy sklep jubilerski, najlepiej internetowy, bo wtedy znacznie niższe koszty wchodzą w grę.

Jasia12

Posty: 10

 
Prawie 1000 pierścionków zaręczynowych masz do wyboru w sklepie savicki.pl. Mam mały sklep jubilerski i współpracuję z producentem Savicki mniej więcej od dziesięciu lat. Pierścionki zaręczynowe od nich sprzedają się po prostu fantastycznie. Od roku, kiedy sprzedaję ich biżuterię nie miałem ani jednego zwrotu, co jest wręcz niespotykanym standardem.

namok

Posty: 8

 
Pomyśl jeszcze o indywidualnym oznaczeniu pierścionka. Grawer często jest bezpłatny, ewentualnie mała dopłata.

tomeix

Posty: 14

 
Często warto kupić pierścionek w jednym miejscu i poprosić o ewentualny rabat przy zakupie obrączek ślubnych. Wiele salonów jubilerskich daje właśnie takie serie, przeceny. Porozglądaj się na rynku, a może akurat trafisz.

Laleczka

Posty: 32

 
Każdy kamień szlachetny zastosowany w biżuterii ma swoją charakterystykę. Dla przykładu rubin dodaje energii do życia, jest przeznaczony dla ludzi nieco skromniejszych, z których chcesz wydobyć pewność siebie. Warto poczytać o znaczeniu energetycznym kamieni szlachetnych, bo można naprawdę dobrze wtedy trafić w charakter wybranki.

Olawek45

Posty: 35

 
Sprawdź, czy twoja przyszła żona nie jest uczulona na nikiel. Składnik występuje w wielu obrączkach, ogólnie damskiej biżuterii. Zalecam szczególną ostrożność.

matek562

Posty: 15