Gdzie kupić kolczyki?

Gdzie kupić kolczyki?

Cześć kochane:) Zwracam się do was w następującej sprawie – biżuteria, gdzie, za ile, jaka? Jeżeli macie jakieś sprawdzone sklepy, w których kupujecie kolczyki z kamieniami szlachetnymi i inne wyroby to podawajcie namiary!

MadziaKRK

Posty: 30

 
Najczęściej jak jest tanio, to musi być również kicha z jakością. Ta propozycja jest inna i całe szczęście.

uiids

Posty: 46

 
Zawsze jak wchodzę na tę stronkę to mi się humor poprawia. Uaktualniają ofertę, dodają inne nowości. Spory pozytyw!

pawel253

Posty: 50

 
Kontakt rewelacyjny, niesłychanie sympatyczni ludzie, od których można się wiele dowiedzieć. Są szybcy, są solidni, są warci uwagi!

Klaraaa

Posty: 35

 
Przejadły mi się spore sklepy z biżuterią :) Teraz kupuję jedynie od firm, które robią biżuterię w krótkich seriach, ręcznie. Tutaj nie ma takiej opcji, żebym zakupiła kolczyki, które ma już moja koleżanka. A tak się niestety zdarzało :P Jednym z takich sklepików, które ostatnio znalazłam jest gabrielhaas.pl. Mają tam olbrzymi wybór kamieni szlachetnych. Polecam przede wszystkim kolczyki – Królowa Śniegu z koralem. Poezja!

ghjss

Posty: 43

 
Przejadły mi się gigantyczne sklepy z biżuterią :) Obecnie kupuję tylko od firm, jakie robią biżuterię w krótkich seriach, ręcznie. Tutaj nie ma takiej opcji, żebym kupiła kolczyki, jakie ma już moja koleżanka. A tak się niestety zdarzało :P Jednym z takich sklepików, jakie ostatnio odszukałam jest gabrielhaas.pl. Mają tam olbrzymi wybór kamieni szlachetnych. Polecam głównie kolczyki – Królowa Śniegu z koralem. Poezja!

mati

Posty: 44

 
Nad wyraz spodobało mi się podejście do tematu jakie zaproponowali twórcy tej strony. Niebanalnie, w prostych słowach opowiadają o skomplikowanych rzeczach. Chcę z czystym sumieniem rekomendować ten adres internetowy!

adameczek2323

Posty: 38